Hadice k bazénovému vysavači

Bazén milujeme, protože se v něm můžeme koupat, můžeme v něm plavat, čili sportovat a také dovádět. Každý, kdo si vzpomene na bazén, tomu se hned rozzáří oči, protože si vybaví dovolenou, teplo a sluníčko, plavání a dovádění v domácím bazénu. Voda je příjemně studená, v horkém letním dni se vždy rádi osvěžíme. Je příjemné skočit po náročném dni v práci do chladné vody a dopřát si vytoužený odpočinek ve vodě třeba na zahradě.
chlapci v bazénu.jpg
Jenomže samotným bazénem to všechno nekončí. K němu potřebujeme také spoustu dalšího příslušenství. Pokud jste hrdými majiteli bazénu, ať už většího či menšího nebo jakéhokoliv typu, pak jistě víte, že o něj musí také pečovat a že se o něj musíte řádně starat, aby vše fungovalo správným způsobem a vy si i další roky mohli užívat radovánek, plavání a dovádění ve vodě.
blondýna v bazénu.jpg

Potřebné příslušenství

Hadice k bazénovému vysavači je nedílnou součástí bazénu. Tato hadice je vyrobena z kvalitního plastu. Pomocí ní můžete propojit jednotlivé části dané technologie a dalšího příslušenství. Slouží k propojení bazénového vysavače, ale pomocí hadice můžete napojit i solární ohřevy, vypouštění po skončení koupací sezóny a další podobné příslušenství.
Všechny typy jsou odolné, pevné ale zároveň dostatečně pružné. Mají vynikající vlastnosti. Odolávají vysokým teplotám i UV záření. Přizpůsobí se v horkých letních dnech vysokým teplotám a díky tomu jen tak nezteří. Vlastnosti si uchovávají dlouhá léta. Odolají vodě i vlivům působení vody, která v sobě ukrývá různé přípravky. Materiál skvěle zabraňuje také mechanickému poškození.
§ Možná se vám už v minulosti stalo, že obyčejná hadice praskla, nebo zteřela a objevila se v ní malá prasklinka či puklinka. To ovšem není žádoucí, protože kvůli tomu vám může unikat voda a může to dojít až k závažnějším problémům, proto je vždy lepší vybrat kvalitu, u nás za dobou cenu.

1) Průměr může být buďto o velikosti 32 mm nebo 38 mm.
2) Pro propojení k vysavači je možné použít jakýkoliv typ hadice. Vybrat si můžete hned z několika barev – modré, bílé nebo černé.