Péče o zuby = nejlepší prevence

Zuby jsou vidět na první pohled, i když si to možná neuvědomujete. Při mluvení a i při letmém úsměvu dáváte světu na obdiv, v jako stavu jsou vaše zuby. Je vidět, zda máte všechny zuby, jestli máte kaz a nebo máte zašlé zuby od kávy nebo čaje. Právě jídlo a pití jsou nejčastějším důvodem spolu s kouřením, proč má tolik lidí zuby ve špatném stavu. O zuby umí pečovat jen málokdo, přitom stačí tak málo. Chce to kvalitní a pravidelné čištění. Že si zuby čistíte denně, ale kazy stejně máte? A používáte i mezizubní kartáčky a nit?

bílé zuby

Při správné péči o zuby je potřeba pravidelně navštěvovat zubní hygienu. Jedině tam vám zuby vyčistí opravdu 100% a bezbolestně. Zubní hygienu by měl každý navštěvovat alespoň dvakrát ročně, protože prevence je nadevše. Prevencí minimalizujete riziko vzniku plaku a následně zubních kazů. Tak jednoduché to je. Nemáte zubaře ani dentální hygienistku? Dentální hygiena Praha 10 zatím stále nabírá nové pacienty. Neváhejte a objednejte se na vyšetření a vyčistění zubů, díky kterému eliminujete riziko onemocnění zubů.

Když kartáček nestačí
Je to zvláštní, ale většina populace používá špatné zubní kartáčky a pasty, a nitě a mezizubní kartáčky používá jen naprosté minimum lidí. Přitom je to právě péče o mezizubní prostory, která má obrovská vliv na stav vašich zubů. V mezizubních prostorech se nejčastěji tvoří kazy, a dlouho neléčený kaz dokáže napáchat velké škody, které jsou náročné na léčbu časově, fyzicky a samozřejmě i finančně.

zubař ošetřuje

Dentální hygienistka vás naučí, jak a čím si zuby pravidelně čistit. Zároveň vás zbaví plaku a pigmentových skvrn, které rovněž trápí značnou část populace. Dejte sbohem ošklivým zubům – můžete mít hezké a zdravé zuby, které se už nebudete muset stydět ukazovat. americký úsměv můžete mít i vy, jen je potřeba pro to něco udělat – objednejte se co nejdřív.