Pronájmy skladových kontejnerů pro uskladnění vybavení domu

Pronájmy skladových kontejnerů se začaly stávat oblíbenými zejména mezi lidmi, kteří potřebují na krátký čas, a někdy i po delší přechodnou dobu, uskladnit vybavení bytu nebo domu. Stává se to například tehdy, potřebujete-li rekonstruovat objekt a vnitřní vybavení by vám v něm bylo na obtíž. Jaké výhody má toto řešení a co od něho lze očekávat?

skladový kontejner

Kontejner je ocelový – nejedná se o výrobek z plastu nebo ze dřeva, je to ocelový profilovaný skelet, který je schopen snášet obtížné podmínky při přepravě například námořní dopravou na dlouhé vzdálenosti. Kontejnery odolávají všem typům povětrnostních vlivů, včetně těch extrémních, jako jsou větrné bouře nebo vichřice. Otázkou je, co by s kontejnerem provedlo takové tornádo, ale je docela pravděpodobné, že by spíše zlikvidovalo vaši chatu, než samotný kontejner.

ocelové kontejnery

Kontejnery jsou dobře zabezpečené proti sněžení, dešti, námraze i prachu. Můžete do nich bezpečně uložit i cenné předměty.

Je uzamykatelný – pokud se k vám bude chtít vloupat zloděj, udělá to i přesto, že byt zabezpečíte třeba alarmem. Ani kontejner nemusí být pro takové osoby překážkou, ale vzhledem k tomu, že jde o ocelový plech, ten o sebemenším nárazu nebo snaze o poškození vydává akustický signál, takže vás to v noci zřejmě probudí. Každopádně lze i kontejnery zabezpečit kamerovým systémem, čidlem pro reflektorové osvětlení, anebo akustickou sirénou, a to vše jsou natolik důležité momenty, které vám pomohou při jakémkoli podezření přivolat policii.

Je dostatečně velký – kontejnery existují ve dvou velikostech, a pokud vám nestačí ani ten větší, není problém pronajmout kontejnerů více. Většinou se však vybavení bytu vejde do jednoho z nich. Kontejnery se pronajímají na libovolně dlouhou dobu a není problém zajistit i dlouhodobý pronájem, vše závisí na vaší vzájemné dohodě.