Autopůjčovna poskytuje vozidla i pro svatební cesty a výlety s dětmi

Svatební cesta

Znáte film s Libuškou Šafránkovou a Josefem Abrhámem „Svatební cesta do Jiljí“? Pokud ne, stáhněte si jej a pusťte, je to jedna z nejlepších komedií dvacátého století. Děj filmu vám mimo jiné naznačí, jak ošemetné je spoléhat se na hromadnou dopravu. Stačí jednou zaspat, nechat si ujet vlakový spoj, a komplikuje se celé další dění. Namísto v zamluveném hotelovém apartmá dotyční nocují svérázným způsobem, i když se tím samozřejmě mohou seznámit s dalšími milými lidmi, ale přece jen se můžete seznámit za příznivějších okolností a prožít svou svatební cestu mnohem lépe, než protagonisté v tomto filmu.

svatební cesta

Na svatební cestu se můžete s klidem vydat v pronajatém voze, nemusíte se starat o jeho technický stav a všechny potřebné náležitosti, aby mohl vůz vůbec vyjet na silnici, vy se staráte jen o doplňování paliva a dodržení smluvních ujednání, což je zejména včasné vrácení vozu v původním stavu a s dotankovanou nádrží. Zároveň vám doporučujeme zajistit vlastní pojištění pro případ, že vůz poškodíte vlastní vinou.

muž a žena

Výlet s dětmi

Nemáte-li k dispozici vlastní vůz, můžete si jej pronajímat i pro cestování s dětmi. Hromadná doprava je náročná zejména v takovýchto případech, kdy cestujete na výlety nebo na dovolenou s dětmi, a musíte jim brát do zavazadel oblečení, obuv, hračky, sportovní potřeby, a to vše pak musíte vláčet vy v cestovním zavazadle.

Obecně je jízda vlakem nebo dálkovými autobusovými spoji výhodná spíše pro osoby v párech nebo osamoceně, které nejsou zodpovědné za další spolucestující, jako jsou jejich rodiče v seniorském věku, děti nebo domácí zvířata, a jedná-li se o cestu s menšími zavazadly, s nimiž je snadné přestupování a pohyb od zastávek a nádraží k ubytovacím zařízením. Ovšem pronájem vozidel v nejlevnější autopůjčovně v Praze Autopůjčovna Urban je vhodný i pro tyto výletníky, protože poskytuje mnohem větší komfort a hlavně soukromí.