Sklady potravin


Po střední škole a po maturitě jsem opravdu nutně potřebovala nějakou práci. Protože maminka byla nemocná a já jsem ji chtěla finančně vypomáhat. Jenomže když jsem hledala práci, vůbec jsem žádnou nemohla najít. Všechno bylo obsazené anebo sháněli pouze někoho na brigádu anebo na částečný úvazek. Jenomže za to bylo opravdu mnoho málo peněz. Sice jsem chtěla ještě dále studovat, chtěla jsem mít vysokou školu, ale finančně to bohužel nešlo. I kdyby maminka chodila do práce a měla peníze, tak stejně by mi nezbývaly peníze na školné a pak taky na svou obživu.

I takto se skladují nápoje.

Takže jsem to raději vzdala a řekla jsem si, že budu pracovat. Jako první jsem si našla tedy nakonec práci uklízečky, i když to bylo opravdu mizerně placené. Řekla jsem si, že lepší peníze jsou alespoň málo než žádné peníze. Jistě mi dá asi každý za pravdu. A moje maminka z toho byla nešťastná, že jsem nemohla studovat dál a že musím vykonávat takovou práci, kterou vůbec nechci. Po roce jsem ale přišla do potravinářství. Tam jsem byla ve skladu. A bylo tam opravdu mnoho IBC kontejnerů od potravin. Protože do IBC kontejnerů od potravin se dávali obaly potravin, které se už v obchodě vybalili anebo se tam taky dávaly potraviny, které jsou třeba projité lhůtou a už nejdou prodat.

Obaly a dózy na po potraviny.

IBC kontejnery od potravin https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/ibc%20kontejnery jsou opravdu veliké a objemné, takže se tam toho vejde opravdu mnoho. Pokud jste někdy pracovali v potravinářství a byli jste třeba například ve skladu jako já, tak jistě víte, že IBC kontejnery od potravin jsou taky hodně drahé a velmi těžké. Velmi těžko se s nimi manipuluje, ale musí se vždycky udržovat v čistotě. V potravinářství všechno musí být čisté a hygienické, takže taky IBC kontejnery od potravin se musí udržovat v čistotě, kdyby náhodou přišla nějaká kontrola. Protože jistě nikdo nechce mít nějaké problémy s hygienou, že byly věci v potravinářství znečištěné.