Co by nemělo chybět na dětské oslavě narozenin

Ovocný koláč a pomerančový džus

Tím byste měli asi začít. Slavnostním narozeninovým dortem s ovocem, a ke slavnostnímu menu pak jako zákusek ovocný koláč se švestkami a mákem. Dětem samozřejmě nebudete nalévat alkohol a bez alkoholu byste to mohli vydržet i vy. Připijte si s dětmi na jejich zdraví ovocným džusem, ostatně takový přípitek je také platný a možná si právě na něm uvědomíte, že připíjet alkoholem na zdraví je totální nesmysl.

narozeninový dort

Kouzelník

Děti milují překvapení s dobrým koncem a o to se na dětské oslavě narozenin v Praze Váš kouzelník může postarat kouzelník. Možná, že i vy si tu uvědomíte, že život není jen o samé práci a povinnostech, ale také o nevázané zábavě a tvůrčí pohodě. Někteří kouzelníci dovedou vytvořit velmi přátelskou atmosféru, a tak na jejich produkci můžete přizvat i vaše přátele a samozřejmě kamarády vašich dětí. Čím více zvídavého publika, tím více vzrušení a příjemné sváteční atmosféry.

kouzelník na oslavě narozenin

Aktivní zábava ve sportovním duchu

Slaví-li vaše ratolesti narozeniny v době, kdy je venku nevlídno, snažte se jim dopřát trochu pohybu alespoň ve vhodném sportovním zařízení. Můžete vzít děti odpoledne do plaveckého bazénu či aqvaparku anebo do trampolínového centra (jumping parku). Od jara do podzimu máte však více možností, jak si užít venku v přírodě svůj den. Můžete s dětmi vyrazit na výlet na kolech, můžete jim nabídnout návštěvu hradů a zámků, můžete s nimi vyrazit na vodáckou výpravu nebo zkusit něco z horolezeckého umění.

dívka s květy ve vlasech

Nenechávejte však děti vtáhnout do virtuální reality sociálních sítí, dopřejte jim zábavu na fyzické úrovni. Nežijeme ve virtuálním světě, ale ve fyzické realitě a především tu bychom měli změnit k lepšímu, aby náš svět za něco stál. Nabídněme dětem lepší svět, než v jakém jsme žili my, bez přetvářky a falše, s dostatkem lásky tolerance, porozumění a pohody.