Hledáte ideální sportovní kočárek?

Vaše malé miminko vám už sedí, a pomalu vám vyrůstá z hlubokého kočárku? Sportovní nástavba, kterou jste měli k hlubokému kočárku nevyhovuje ani vám ani vašemu miminku? Sportovní nástavba z trojkombinace je často příliš malá a těžká a špatně se s ní manipuluje. Mezi další nevýhody patří nemožnost otočení nástavby podle směru jízdy. Mnoho rodičů potom nemá jinou možnost než koupit ještě jeden kočárek, klasický sportovní. Ne každý chce utratit za další kočárek vysokou částku, a proto shání něco levnějšího, ale přitom alespoň trošku kvalitního.

žena s kočárkem

Neslevujte z požadavků
I levnější kočárky vám dns nabídnou velmi dobrý poměr ceny a kvality. Za nízké ceny můžete sehnat kvalitní a hezký kočárek, který vám neudělá ostudu ani ve městě. Jedno takovým kočárkem je sportovní kočárek riko nuno, který koupíte za necelých 6 tisíc Kč. To je velmi nízká cena, která potěší nejedny rodiče.

Od tohoto kočárku můžete čekat

– Velmi hezký design
– Kombinovanou brzdu
– Nastavení odpružení kol
– Nastavitelnou opěrku pro nohy
– Ve výbavě najdete pláštěnku, tašku, držák na lahev a nánožník

sportovní kočárek

Za tak nízkou cenu má tento kočárek poměrně bohatou výbavu, kterou u jiných kočárků rodiče musí často dokupovat navíc. Kočárek je dostatečně velký, ale to mu neubírá na skladnosti a na možnosti snadného složení a rozložení. Najdete ho u nás v pěti barvách – béžové, světle a tmavě šedé a červené. Riko nuno je velmi oblíbený kočárek, který můžete koupit svému dítěti i vy. Jde o moderní kus, který bude slušet chlapečkovi i holčičce. Zastavte se za námi, vyzkoušejte ho, a pravděpodobně máte vybráno. Troufnete si vybírat online? Potom máte při nákupu nad 5000 dopravu zdarma. Jsme obchod s dětským zbožím, a tak u nás najdete kompletní výbavu pro novorozence i pro starší děti – od plenek až počátky a autosedačky. Rádi vám s nákupem poradíme.