Když člověk frajeří s novou motorkou

Stává se, že když si člověk koupí novou motorku, ihned se na ní vydá projet, aby jí vyzkoušel a aby světu předvedl pár kousků, které daný člověk na takové motorce svede. Nic by se ale nemělo přehánět, protože pokud od školy sedíte na motorce poprvé, mohlo by se snadno stát, že si přivodíte úraz, díky kterému již na danou motorku dost dlouho nesednete, jelikož bude potřeba, aby se vše zahojilo a vy zase mohli normálně fungovat.

Jsou lidé, kteří se velice rádi předvádí a to zejména, pokud mají nové auto nebo motorku. Právě v případě motorky je to daleko horší, než v případě auta, protože motorkáři mají tendenci se předvádět, jak umí jezdit jen na předním nebo jen na zadním kole. Pokud něco takového začne předvádět začátečník, skutečně si může velice jednoduše přivodit úraz.

pěkná motorka

Jestliže s motorkou sami začínáte, měli byste se něčemu takovému raději vyhnout, aby se vám nestalo, že skončíte s úrazem a nebudete schopni dlouhou dobu nic dělat. Je jasné, že se chcete druhým pochlubit, že jste konečně vydělali dost peněz na to, abyste si pořídili motorku, jakou jste vždy chtěli, ale neznamená to, že se musíte předvádět a dělat hned všechny možné kousky, které určitě nejsou pro začátečníky vhodné. Úplně nejlepší by bylo, pokud by se lidé nepředváděli vůbec, ale bohužel se něčemu takovému nedá zabránit, i když by to bylo skvělé. Někteří lidé prostě potřebují druhým ukázat, že mají možnost si něco takového dovolit.

hezká motorka

Je mnoho lidí, na které něco takového, jako jsou frajerské kousky na motorce, dojem neudělá. Je jich spíše více, než méně, takže pokud něco takového děláte například proto, abyste okouzlili nějakou ženu, je možné, že si tím nijak nepomůžete, protože právě ženám něco takového nic neříká a mnohdy si jen říkají, jestli je daný člověk normální, že předvádí to, co předvádí.

Určitě by nebylo na škodu, pokud by se člověk nad sebou zamyslel a to zejména v tomto případě. Někdy jsou frajerské kousky skutečně zbytečné.