Mobil v práci

Vždycky jsem si přál nějaký kvalitní mobilní telefon, aby mi ho všichni záviděli. Tedy ale nemyslete si o mně, že jsem takový typ člověka, který chce, aby mu všichni záviděli. Protože tohle tedy vůbec ne. A já to myslím jenom obrazně a ze srandy. Chtěla jsem mít prostě takový mobilní telefon, který mi bude dělat opravdu velkou radost. A mně, aby něco udělalo radost, tak to chce opravdu velkou odvahu a sílu. Mě bohužel jenom tak něco nerozveselí anebo nepotěší. Možná jsem náročná, a to mě docela mrzí. Já bych nechtěla být náročná, ale opravdu když to tak je, tak už to nezměním.

Mobil mám stále nabitý.

A protože jsem si řekla, že mně osobně by se velice hodil nějaký kvalitní mobilní telefon. A ihned vám řeknu důvod. Protože já vlastně na mobilním telefonu dělám úplně všechno. Já pracuji v bance, kde taky obvolávám klienty. Sice tam mám k dispozici taky pracovní mobilní telefon, ale věřte mi, že nejlepší je, když máte všechno pohromadě. A nejlepší by bylo, kdybych přeci měla všechno v jednom mobilním telefonu. Řekla jsem si, že kdybych měla nějaký opravdu hodně kvalitní mobilní telefon, klidně i za dvacet tisíc korun, tak by mi to vůbec nevadilo.

Mobil mám i pracovní.

A ani pak nepotřebuji, abych měla mobil rozdělený na soukromý a na pracovní mobilní telefon. Takže pro mě by bylo opravdu nevýhodnější, kdybych třeba poprosila šéfa, jestli by mi nepřidal na skvělý mobilní telefon. Ne, tohle byl samozřejmě jenom vtip. Myslím si, že asi žádný zaměstnavatel by takhle jenom tak peníze někomu nedal. Ale to byl jako vtip. Myslím si, že by ale každý zaměstnavatel taky měl dbát na to, že doba jde dopředu a že taky mnoho věcí se opravdu více jednoduše vyřeší přes mobilní telefon, takže by jeho zaměstnanec měl mít taky kvalitní věci ke své práci. nebo vy byste si řekli, že potřebujete lepší pracovní nástroje? Já bych se asi styděla, čekala bych, až bych něco dostala.