Široká nabídka prací a služeb v elektru

Věděli jste, že…?
Všechna elektrická zařízení musí mít vždy platné revize, aby byla provozu schopná a hlavně bezpečná. To znamená, že si musíte pravidelně kontrolovat, zda máte doma platné revize

  • Spotřebičů
  • Elektro rozvodů
  • Hromosvodů

A pokud máte firmu, platí pro vás tato povinnost dvojnásob. Je třeba mít platné revize u všeho, jako u domácností, a k tomu i
– Nářadí
– Kamerové systémy a další

elektrikář opravuje

Provádíme revize elektro Praha za velmi příjemné ceny. U nás máte záruku toho, že opravdu revize provádíme, a nerozdáváme jen štítky a razítka na potkání. Revidovaná zařízení opravdu pečlivě kontrolujeme, protože si nedovolíme dát revizi na něco, co jsme osobně neprohlédli. Bezpečnost je na prvním místě.

To není všechno
Umíme toho ale mnohem víc. Potřebujete kvalitní vzduchotechniku včetně dodání a montáže? Oslovte nás, a my se o všechno postaráme. Kvalitní vzduchotechnika je důležitá zejména v místech s velkým počtem lidí. Zabýváme se i protipožárními ucpávkami. Potřebujete je? Utěsníme všechno a to certifikovanými materiály, které jsou vhodné pro tyto práce. Rádi vám vypracujeme technický návrh a cenovou nabídku.

rozvody elektřiny

Zpět k elektřině

Kromě revizí provádíme i montáž, poradenství, správu, měření a servis

  • Kamerových systémů
  • Evakuačních rozhlasů
  • Komunikační techniky
  • Automatizace budov a mnoho dalšího

Ať už si u nás vyberete cokoliv, můžete si být jisti, že svou práci provádíme svědomitě a kvalitně, protože chceme, abyste byli spokojeni, a všechna vaše zařízení byla bezpečná. Poradíme si téměř se vším, zaručujeme vám výhodné ceny a hlavně všichni naši zaměstnanci splňují zákonné požadavky pro výkon těchto prací. Samozřejmostí je znalost technických předpisů a vyhlášek a splňujeme bezpečností způsobilost. Díky našim zkušenostem získáte vždy něco navíc, a tím je perfektní práce a skvěle odvedené všechny služby spjaté s naší prací. Vyberte si pro svůj domov i firmu to nejlepší, co dnes můžete najít.