Kde sehnat šaty na svatbu pro baculky?

Je ovšem pravdou, že pro ženy plnějších křivek může být trochu problém sehnat vhodné svatební šaty. Bohužel, některé salóny nabízejí šaty jen do určité velikosti a plnoštíhlé nevěsty mají smůlu. Pamatujte, že se musíte líbit především sama sobě a určitě najdete ty dokonalé svatební šaty, které vám padnou. Jen možná budete muset trochu více hledat.

Kde se můžete po takových šatech poohlédnout?

barevné šaty

Jednou z možností je si šaty nechat ušít u nějaké dobré švadleny, nejlépe takové, která má již zkušenosti s šitím svatebních šatů. Tak budete mít jistotu, že vám šaty dokonale padnou a že budou přesně podle vašich představ. Cena za takové šaty, ušité přesně pro vás, je opravdu velmi různá. Každá švadlena má ceny nastavené jinak. Ovšem počítejte s tím, že čím zkušenější švadlena s více referencemi, tím bude její cena vyšší. Na druhou stranu budete mít téměř stoprocentní jistotu, že vaše šaty budou opravdu krásné.

Některé nevěsty se ve snaze sehnat dokonalé šaty obrací na asijské e-shopy, které obvykle poskytují šaty v mnoha velikostech. Ale pozor. Je tu velká šance, že vám dorazí naprosto jiné šaty, než byli na obrázku. A s reklamací je to složité. Navíc, pokud si šaty dopředu nevyzkoušíte, je pravděpodobné, že vám nebudou dokonale sedět, takže se návštěvě švadleny stejně nevyhnete.

kabelky

Třetí možností jsou svatební salóny nebo salóny se společenskými šaty. Předem si projděte ty, které máte v okolí, a jejichž nabídka vás zaujala a zapátrejte, zda poskytují i šaty ve větších velikostech. Pokud nemají na webových stránkách uvedené velikosti, nebojte se zvednout telefon a zavolat tam, případně si to ověřit e-mailem. Dnes už opravdu hodně salónů nabízí šaty v širokém spektru velikostí. Výhodou je, že v jednom salónu můžete sehnat i šaty pro ostatní účastníky svatby, pokud třeba svědkyně či družička potřebuje šaty na svatbu pro plnoštíhlé https://www.lasilueta.cz/saty-na-svatbu/.