Módní boty

Moc se mi líbí tenisky. Abych se přiznala, dříve jsem nosila hodně boty na podpatku. Pro mě to dříve byly nejlepší boty. A vysoké kozačky třeba až do půli stehen, které mají opravdu vysoké a tenké podpatky. Myslím si, že dříve se tohle líbilo tak ji mužům. Ženy v podpatcích vypadají přeci jenom více sexy než v placatých teniskách. Nebo se jim to líbí taky ještě stále? Nevím jak vy, ale je sice pravda, že kozačky a podpatky dělají ženu ženou. A to krásnou ženou! Ale taky je fakt, že jsou docela nepohodlné. Jenom si představte dnešní chodníky. Ty dnešní chodníky nejsou tak rovné. Nejvíce mě vadí, když jsou na chodnících takové ty kostičky, kdy se vám třeba záhadně zasekne podpatek. Kolikrát se mi už stalo, že jsem si třeba podpatek zasekla někde v kanálu. Nebo jsem si o ty malé kostičky, kočičí hlavy, zlomila podpatek.

Podpatky jsou sexy.

A co potom mám dělat? Když jdu třeba do práce, tak co mám dělat, když mám zlomený jeden podpatek? To je právě taková ta nevýhoda, když žena chce nosit podpatky. Takže já jsem si do práce raději dala taky nějaké módní tenisky. A to je právě na tom to nejlepší. Móda je taková, že si můžete nosit co chcete. Každý člověk si může udělat svůj styl a taky svoje módní ohodnocení.

Sportovní boty jsou pohodlné.

Já si myslím, že v dnešní době už se nosí hlavně tenisky. A tenisky jsou totiž hlavně módní a jsou taky hlavně pohodlné. Vím, že pohodlnost je nadevše, ale taky chci vypadat elegantně. Takže v mém šatníku najdete hlavně tenisky na platformě.  Mně se to moc líbí. Ty tenisky na platformě krásně prodlouží nohu a dělají úžasný efekt a jsou velmi pohodlné. Pokud ještě se neobjevily svou módu, tak vám je doporučuji. Nebo stále zůstanete u stálic podpatků? Vím, že jsou stále in a moderní, ale věřte že móda je dnes taková, že klidně i šatům si můžete vzít nějaké trendy a zajímavé tenisky. Zkuste to a uvidíte sami.