Nabídněte lidem zajímavé příspěvky na YouTube

Také se vám někdy stalo, že jste objevili nádherný kout přírody, a zatoužili jste po tom, aby jej viděli i ostatní. V lidské přirozenosti je sdílet své štěstí s někým jiným, kdo vám bude nakloněn, a říká se, že největší životní neštěstí potkává askety a samotáře, kteří si odpírají kontakt s ostatními lidmi, a žijí v ústraní. Pokud k tomu nemáte vyloženě závažný důvod, abyste se lidem vyhýbali, měli byste s nimi své šťastné momenty prožívat a pochlubit se jimi buď osobním kontaktem, anebo alespoň skrze sociální sítě, např. přes video na YouTube.

kanál YouTube

Jistě objevíte přátele, kteří si rádi promítnou a také možná i stáhnou video downloaderem Stahuj videa váš příspěvek, který je bude inspirovat k podobným příběhům, které jim nabízíte v podobě jistého vzoru.

Videa, která mají úspěch

Přemýšlíte nad tím, jaká videa mívají na YouTube nejvyšší sledovanost? Zapomeňte na selfie a další vychloubačné záběry na vlastní postavu nesebevědomých lidí, kteří nejsou spokojeni sami se sebou a svým životem, a kteří tím očekávají, že je konečně začne někdo litovat nebo uctívat. Těmto lidem se raději vyhněte a vytvořte si klientelu, kterou potěšíte naopak nezávislými záběry přírodních krás.

Štrbské Pleso

Velký úspěch mají například panoramata natáčená z horských štítů a vrcholků. Perfektní možnost vám nabídne například Sněžka nebo Čertova hora v Harrachově. Vhodné jsou i některé záběry z rozhleden, např. z rozhledny Královka, Bramberk nebo Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Potěšit vás i vaše přátele může oblast mezi Kořenovem a Desnou, odkud jsou krásné daleké výhledy do krajiny. A pokud směřujete do Lužických hor, nevynechejte ani vrchol Luže.

Zajímavá je i Šumava, např. Jelení vrchy nad Lipnem, Vyšší Brod, Loučovice a samozřejmě Český Krumlov s vyhlídkou nad městem od Křížového vrchu nebo od vlakového nádraží. Daleké rozhledy lidem přináší klid, uvolnění a také přehled, což jim může pomáhat i v soukromém životě, aby si jej mohli lépe uspořádat a srovnat si životní priority.