Skutečně musím mít nový telefon?

Máte chytrý telefon nebo se vám snad už nelíbí? Co si takhle pořídit nový? Je to skutečně nutné nebo je to jen vaše dosavadní touha? Zkuste přemýšlet! Doba tlačítkových telefonů je už dávno pryč, nebo si snad dokonce pamatuje na ty, které měly ještě sluchátko? Ano ještě pevné linky na některých úřadech nebo v některých firmách stále jsou. Jenomže to není retro, ale klasika, která je mnohdy lepší než naše chytré telefony. Nemusíte si tak navíc kupovat každý rok nebo snad měsíc nový telefon, protože vás ten starý prostě nebaví. Vaši kamarádi se před vámi vychvalují nad tím jak získali nový telefon, díky skvělému vysvědčení?

apple

Pokud ano, tak to není jejich myšlenka, ale jejich rodičů kteří jim raději dají drahé dárky než, aby se jim dostatečně věnovali. Ano každý student si zaslouží nějakou tu menší odměnu za to, že se celý rok snažil, jenomže to hlavně dělá pro sebe, aby se potom někam dostal a uplatnil se na trhu práce za několik let. Není to jen o podvodech, ale o snaze si něco dokázat. Přejete si k Vánocům telefon, který bude tak dobrý, že za vás udělá vše? Některé telefony nabízejí spoustu funkcí, ale jsme vlastně otroky našich chytrých telefonů. Dokážete si vlastně představit váš život bez toho, že byste jeden den nekontrolovali svůj telefon?

telefon

Pokud ne, tak je někde chyba. Neustále tak kontrolujete jestli vám někdo neposlala sms zprávu nebo nenapsala na sociálních sítích. Co by se, ale stalo kdyby nešel internet? Ano jsme na tom závislí a ne jenom my, ale také spousta dalších lidí kolem nás. Proto je dobré si čas od času dát pauzu a odpočinout si tak od veškeré elektroniky, kterou okolo sebe máme. Není to jen na jeden den, ale takto pravidelně můžete pokračovat po dobu několika dnů v měsíci. Nemusíte se bát, že by se něco hrozného stalo, místo 5 minutového kontrolování vašeho telefonu si zkuste telefon kontrolovat ze začátku každých 10-15 minut. Změna je život! Začít můžete právě vy a to dnes. A zkuste to i se svou rodinou, a bude o zábavu postaráno.