Drahý sport

Myslím si, že každý člověk někdy zkoušel nějaký sport. A opravdu neznám žádného člověka, který by vůbec nezkusil nic, u čeho je nutný pohyb. Ale to třeba já jsem začínala tím, že jsem chtěla jezdit na odrážedle. A věřte mi nebo ne, ale já jsem opravdu jako dítě milovala jízdu na odrážedle. Byla to vlastně taková moje první věc, kterou jsem dostala od svých rodičů. A taky mě moc těšilo, že jsem se na odrážedle naučila jezdit velice brzy a rychle, takže moji rodiče usoudili, že na sport nebo na další takové aktivity budu mít opravdu velký cit. Takže potom, když jsem už nějakou dobu jezdila na odrážedle, tak mi moji rodiče pořídili vysněné moje první kolo.

Bratr má rád adrenalin.

Ani si nedokážete představit tu velikou dětskou radost, kterou jsem měla, když mi rodiče ukázali, že mám nové kolo. Byla jsem opravdu v šoku a taky jsem štěstím plakala. A tohle se už nyní moc nevidí. Tedy alespoň já jsem už dlouho neviděla nějaké dítě, které by opravdu radostí plakalo, že by to rozplakalo i mě, takže jsem byla velice překvapená, že jsem měla nové kolo. A to taky hlavně z toho důvodu, že moji rodiče nikdy neměli moc peněz nazbyt.

Kolo mě moc baví.

Ovšem ale sport je sport. A moji rodiče mi řekli, že by si moc přáli, abych se věnovala nějakému sportu. A to hlavně taky z toho důvodu, že moji oba dva rodiče chtěli taky se věnovat sportu jako malé děti, ale bohužel nemohli, protože museli jít rychle do učení a potom taky pomáhat v rodině. Víte, v naší rodině nejsou žádní boháči, že by si mohli dovolit nějaké drahé sporty. A bohužel v dnešní době je sport opravdu hodně drahý, takže za chvilku bude sport jenom pro asi pro vyvolené.  Ale když to tak vezmu, tak podle mého názoru by měl být sport dostupný všem. Stejně se všude říká, že děti jenom tloustnou a sedí jenom u počítače, takže by sport by měl být lehce dostupný a nestát skoro půlku výplaty. Vím, že třeba například tenis je velmi drahý, přitom by mě moc bavil a tenisový kurt máme ihned za domem.