The Sims 4

Přes skoro osmnáct je velmi oblíbenou hrou nejen dívek, ale i chlapců a dospělých hra The Sims. Od původních oblíbených The Sims 2 až po nejnovější The Sims 4. The Sims 4 je staré asi osm let, ale stále si drží svůj úspěch. Tvůrci stále vytvářejí nový obsah do této hry. Ať už se jedná o dodatky či nábytek a oblečení.

 

Pro ty, kteří tuto hru neznají, jedná se o simulaci života, kde máte volnou ruku tvorbě svého simíka, svého domu a budování vztahů s jinými simíky. Díky dodatkům je tato čím dál tím více autentičtější. Ve hře se můžete starat o svá zvířátka, budovat svou kariéru, studovat nově i na střední škole či na univerzitě. Můžete společně se simíky mít zajímavá povolání jako je zvěrolékařka, herečka, vědkyně a mnoho dalšího. Vaši simíci můžou být specifické vlastnosti a spoustu zajímavých koníčků a dovedností, ve kterých se mohou zdokonalovat.

 

Simík

 

Grafika dané hry je úžasná a umožňuje tak příjemné hraní hry. Z nabídky spousta dodatků získáte také zajímavá města pro žití, například můžete bydlet i v samotném velkoměstě v luxusním bytě či dokonce mezonetu.

 

The Sims 4 nově také nabídne základní hru zdarma. Což je moc hezkým překvapením pro většinu hráčů, kteří neměli možnost si tuto hru zakoupit. Díky tomu jistě získá hra více hráčů a zájemců o koupi dalších dodatků.

 

The Sims

 

Tuto hru můžete zakoupit jak z originálních stránek, tak jistě také v obchodě s hrami nebo dokonce přes herní platformu Origin či Steam. Myslím, že za ty roky hra neubývá na popularitě, naopak se zvětšuje počet hráčů a díky pravidelným aktualizacím a novým dodatkům můžete ve hře objevovat nové věci a nikdy se nemůžete u hraní nudit. Dodatky jako je Pereme nebo Batolata dodávají hře autentičnost běžného života.

 

Díky hře můžete rozvíjet svou fantazii, odreagovat se ale také se například zdokonalovat v designu bytů a domů. Můžete si vyzkoušet život různých osob a žít podle zajímavých scénářů.