Americká hypotéka speciálně pro podnikatele

Finančních produktů pro podnikatele je celá spousta a může být těžké se v nich vyznat. Zvláště pokud jste si v minulosti vzali nějakou půjčku nebo hypotéku, kterou nyní nezvládáte splácet. V takovém případě se snadno dostanete do registru dlužníků a banka už vám znovu nepůjčí. V současné době ale existuje opravdu mnoho nebankovních společností, které mají výrazně mírnější podmínky než klasické banky.

Americkou hypotéku bez doložení příjmu a registru může získat téměř každý podnikatel. Odpadá zde povinnost složitého dokládání vašich pravidelných příjmů. To hodně podnikatelů ocení, protože příjmy z podnikání jsou málokdy pravidelné. Jedná se o příjmy spíše nestabilní a nárazové, podle toho, v čem konkrétně podnikáte.

prázdná peněženka

Americká hypotéka bez registru je vhodná zejména pro podnikatele, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo měli v minulosti nějaké jiné finanční problémy. Těmto lidem banky často nejdou příliš vstříc a neumožňují vzít si hypotéku. Tady právě vstupují do hry nebankovní společnosti, které si sami vytváří podmínky pro půjčky. Tyto podmínky jsou ve většině případů mnohem mírnější než u bankovních společností. Proto na jejich hypotéky dosáhne více lidí.

Navíc podnikatelé mají mírnější režim než zaměstnanci a často mají možnost získat i výhodnější podmínky. Je to naprosto logické, protože podnikatelé nemají žádnou stálou mzdu a jejich příjem se měsíc od měsíce může výrazně měnit.

peníze pod lupou

I tak je pochopitelně důležité mít finanční plán a vědět, z čeho budete hypotéku splácet. Přestože podnikatelé mají hlavně v začátku finanční situaci složitější než zaměstnanci, i oni by měli plánovat své finance. Nikdo by se neměl spoléhat jen na jediný nejistý příjem. Pokud podnikáte je důležité mít více zdrojů příjmů, abyste v případě, že se s jedním něco stane, neměli příliš závažné problémy. Pamatujte, že hypotéka je prostředek, nikoliv řešení vašich problémů.